INVENT - YEAH I'TS NICE LIVE MIX


Invent pochodzi z Koszalina, miasta, gdzie ponoć wszystko znajduje się obok Urzędu Wojewódzkiego, którego jednak nie ma już od czasów ostatniej reformy administracyjnej. Jest tam jednak klub "Plastelina", o którym chodzą dobre słuchy, z którym zresztą bohater naszego posta jest związany, choć obecnie mieszka w Poznaniu.

Invent z powodzeniem startował w didżejskich zawodach, kilka razy osiągając podium. Równie dobrze spisuje się na imprezach. Stawiał już również  kroki jako producent. Tym bardziej cieszy nas, że nagrał dla nas specjalny miks. Jego spektrum muzycznych zainteresowań jest szerokie, o tym zaś co tym razem przygotował przeczytacie poniżej! Miejcie go na oku!

"Przygotowując się do nagrania tego mixu, nie za bardzo wiedziałem jaką selekcję powinien on zawierać. Myślałem o zrobieniu stricte french touch electro albo mocno bangowego mixu. Koniec końców przygotowałem sobie listę 12 housowych utworów, które dosyć mocno różnią się od siebie brzmieniem. Tym razem w dużym stopniu darowałem sobie turntablism i live-mashupy. Mix nagrałem za drugim podejściem. 100% live, bez najmniejszej edycji na komputerze. Sporo loopowania, "skakania" po Cue pointach i efektów."
1. Boys Noize - Drummer
2. Mumadance & Brodinski - Eurostrr (Sharkslayer Nassau Edit)
3. Laidback Luke & A-Trak - Shake It Down (Nujax Remix)
4. Dj Sneak & Herve - Droppin Kisses (Sneak S Original Mix)
5. Hot City - Yeah!
6. Yeah Yeah Yeahs - Heads Will Roll (A-Trak Remix)
7. Vega feat. Johnny Dangerous - New York City
8. Catz 'n Dogz feat Pol On - Me
9. Byron Fox - Bongo (Dan X Mix)
10. KRS One - Sound of Da Police (Riva Starr Rechunk)
11. Momma's Boy feat. Bloss Hill - Wapomathics
12. Renaissance Man - Canto Della CalimbaPzdr.
Yeah it's Nice