Tvysk, Slam Dunk, Harbour Hoes & Nikola Waters @ Cafe Mięsna, 12.03.2010


TVYKS (Kiss Me, Vibrator / Berlin, Praga)

Pochodzący z Pragi, rezydujący w Berlinie, jest jednym najpopularniejszych czeskich dj'ów. Grał od Londynu przez Paryż, Amsterdam po Berlin. Funkcjonuje na scenie już od początku lat dziewięćdziesiątych nie tracąc przy tym świeżego podejścia do muzyki klubowej. Grał m.in. z D.I.M., Mixhell, Headman, Rex The Dog, Lo-Fi-Fnk, Adam Sky, Huoratron, Bunny Lake, Naive New Beaters, Vicarious Bliss, Jo Jo De Freq, czy Franz & Shape. Jego sety łączą wszystko to co jest obecnie ekscytujące i zjawiskowe na scenie electro. Chyba wystarczy jako rekomendacja?

http://www.myspace.com/tvyks 
http://soundcloud.com/tvyks

SLAM DUNK (Wrocław)

Entuzjaści beatów i prawdziwi imprezowi turyści. Z klubów zawsze wychodzą ostatni, zaś na parkiecie bawią się równie dobrze co za DJką.

Odwiedzili wszystkie największe miasta polski grając między innymi razem z takimi DJami i producentami jak: Tomb Crew, The Squire of Ghotos, The Squatters, Tittsworth, Stereoheroes, Jack Beats, Andy George & Jaymo, Bok Bok, Egyptrixx, Drums of Death, Gigi Barocco, Blatta & Inesha, Riva Starr, Supra 1, The Captain & Star Eyes, Drop The Lime, Sharkslayer, Round Table Knights czy Top Billin.

Występowali również na Pepsi Vena Music Festival, na którym grali między innymi Klaxons, Happy Mondays czy Primal Scream. W swoich setach bardzo dbają o selekcję, nie ograniczają się jednak do jednej określonej konwencji grania. Fidget house, heavy bass czy dirty dutch przeplatają electro, techno, bmore, dubstepem oraz jackin’ czy zulu housem. Uważaj na nich kiedy będą w Twoim mieście!

http://www.myspace.com/slamdunkbitches
http://soundcloud.com/slam-dunk 

HARBOUR HOES (Murder Death Kill / Szczecin)

Miejski farmer, lubi naturalne dziewczyny i mleko prosto z krowich wymion, największy propagator imprezowego Folku, Bałkańskiego Techno i w ku**ę Ciężkiego Basu. Utwory z jego autorskiego Harvest EP (Murder Death Kill records) zostały zremiksowane przez DJ Spox'a, DJ Invent'a i Nikola Waters'a. Niegdyś współodpowiedzialny za pinkszejk, Gitarzysta So Many Decibeles.

http://www.myspace.com/harbourhoes
http://soundcloud.com/harbour-hoes

NIKOLA WATERS (Murder Death Kill / Szczecin)

Producent i DJ, założyciel i głowa Murder Death Kill rec. Chyba najbardziej niezdecydowana muzycznie postać na scenie. Zakochany we wszystkim co pojawia się w blogosferze i nie tylko. Wyznawca miejskiego bitu, hornów i gunshotów. W setach sprawnie manewruje od dubstepu, przez heavy bass po zulu house i dirty dutch, eksperymentuje z glitch-hopem i czym-dusza-zapragnie, byle miało bit i potencjał. Miłośnik gier karcianych i łososia w każdej postaci.

http://www.myspace.com/nikolawatersmdk
http://soundcloud.com/nikola-waters

***

Cafe Mięsna, ul. Garabry 62 (wejście od Mostowej)
Piątek, 12 Marzec, g. 22:00
Wstęp: 10 pln (do 23:30) / 12 pln

***